محل تبلیغات شما

(اردوی سیاحتی ضیافتی)

اینبار میخواهم دربارۀ اردوئی که تومدرسه ام برایم اتفاق افتاده بود براتون تعریف کنم.

ازطرف مدرسه امان قرارشد به اردوی علمی،سیاحتی برویم ؛و هر کسی می خواست می توانست یک گروه برای خودشان تشکیل بدهند وهر خوراکی یا زیر اندازی که می خواهند با خودشان بیاورند.منو چند تا از دوستام تصمیم گرفتیم برای خودمان یک گروه تشکیل بدهیم.

بنابراین تصمیم بر این شد که یکی زیلو بیاره ودیگری بساط غذا را به عهده گرفت ومنو یکی دیگه از بچه ها قرارشد که هل وهوله را تهیه کنیم.دوستم گفت:پفک وچیپس وچی پلتش با من؛منم گفتم:پس خرید آجیلش هم با من.

وهر کداممان رفتیم که مایحتاج را تهیه کنیم.من هم رفتم ازهربسته2 تا خریدم یعنی(تخمه کدم،تخمه آفتاب گردان،بادام زمینی،بادام هندی، پسته.)وموقع خوردنش که شد خیلی با سختی تمام (چنگ ودندان ومشت ولگد)بسته ها را بازکردیم.فکر میکنید با چی روبروشدیم.  (چشمتون روزبد نبینه)با کلی هوای آزاد ومقدار خیلی کمی آجیل که تو  بسته بود .وآنهم نهایتاً به هرکداممان فقط 3 دانه رسید.خیلی از این بابت ناراحت شدیم.پیش خودم به خودم لعنت فرستادم که چرا اینهارو آنهم با قیمت گزافی خریداری کردم.هربسته 2000 تومان و بعضی ازآنها 7000 تومان قیمتش بود .نمیگم توهر بسته 200 تا یا 100 تاهم نه .حداقل 50 یا 40 تا بود بد نبود.ولی تو هر بسته 10 تا دانه توش بود که(کور بگه شفا).

خلاصه که دیگر (پشت دستم را داغ گذاشتم) که دیگرهمچین چیزهائی رونه برای خودم ونه برای دیگران خریداری نکنم.امیدوارم که شرکتش ورشکست شود به امید خدا.

(عروس کِشون وداماد کُشون)

(چگونه دنیا به آخرمی رسد)

همه‌ی ما ارزشمندیم

بسته ,اردوی ,خیلی ,وهر ,تصمیم ,تشکیل ,را تهیه ,تهیه کنیم ,یک گروه ,اردوی سیاحتی ,سیاحتی ضیافتی ,اردوی سیاحتی ضیافتی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی کرج Nellie's notes اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ترکمن detsuleli nana-world سنجش و ارزشیابی [باب میل من است تمام او] (ساوالان دان گلن سس) exhylanfie1986 agvabhofigh